Skip to main content

„Boh vynašiel lásku a dal jej meno mama.“

Druhá májová nedeľa bude aj tento rok patriť všetkým mamičkám. Sviatok s dlhoročnou tradíciou tentoraz pripadne na 8. mája a oslavovať sa bude vo viac ako štyridsiatich krajinách sveta.

Každý človek si od detstva až po posledné chvíle na našej Zemi, nesie v sebe jedinečný a neopakovateľný obraz svojej mamičky. Mamičky, ktorá všetko chápe, odpúšťa, vždy poľutuje a bude stále milovať svoje dieťa bez ohľadu na to, aké dieťa je. Áno také sme my, matky.

Je to deň, kedy je vhodná príležitosť vyjadriť svoju lásku mame, mamke, mamičke a obdarovať ju malým darčekom.

Mama je len jedna a tá moja si zaslúži výnimočný, osobný darček. Objavte dokonalý darček. Darujte šperk s príbehom, ktorý zanechá trvalé spomienky. Daruj darček, ktorý navrhneš ty sám.

Každý z nás by si mal nájsť chvíľku, aby si na tú svoju mamu spomenul. Deti v škôlkach a školách tvoria maličké darčeky pre svoje mamičky, chystajú besiedky, na ktorých recitujú mamám básničky a spievajú pesničky. Aj dospelí by nemali zabúdať na svoje mamy a potešiť ich niečím neobyčajným a jedinečným.

Nezabúdajte na jedno, mama sa najviac poteší času spoločne strávenému s Vami. Neváhajte a nájdite si ho aj častejšie ako iba vo sviatok, lebo sviatok môže byť aj vo všedný deň.

Nech je Deň matiek nezabudnuteľný!

Ďalšie inšpirácie

Stres? Zhlboka sa nadýchni!  

Ako si vyrobiť darček

Netradičný Valentínsky darček

Športu zdar!

Talizman

Vitaj Jar!

Nakúp minimálne v hodnote 30€ a získaj možnosť využitia kupónu : marec , v hodnote -15% Skryť

Nákupný košík