Vyskladaj svoj prvý talizman s LUCCY

v 5 jednoduchých krokoch

 

Každý talizman je jedinečný, navrhnutý Vami, rozpráva príbeh o Vašom živote a reprezentuje to, čo máte radi.

Dajte svojmu príbehu zmysluplnosť. Vyberte si totémiky, ktoré predstavujú Vaše vášne, spomienky, sny a veci, ktoré máte radi a zachyťte ich vo svojom talizmane.

Vytvorte si spolu s nami jedinečný šperk, ktorý budete dlho milovať!

Výber veľkosti, tvaru, a farby je prvý krok pri budovaní vlastného talizmanu.

LUCCY Vám prináša širokú škálu talizmanov, náramkov, príveskov na tašku či kľúče.

 

01

Talizman

Začnite výberom talizmanu, či už talizman na krk, náramok na ruku, prívesok na tašku či kľúče. Ponúkame Vám širokú škálu farieb a tvarov.

  • Talizman L má priemer 35 mm a počet totémikov, ktorými ho naplníte je v závislosti od tvaru približne 7-12
  • Talizman M má priemer 30 mm a počet totémikov, ktorými ho naplníte je v závislosti od tvaru približne 4-7
  • Talizman S má priemer 25 mm a počet totémikov, ktorými ho naplníte je v závislosti od tvaru približne 1-3

Nakupujte naše talizmany, náramky, prívesky na tašku či kľúče TU.

 

02

Totém

Teraz, keď už máte svoj talizman, ďalším krokom je naplniť ho totémikmi. LUCCY prináša najširšiu škálu štýlov, vrátane zvieratiek, vierovyznania, rodiny, znaky, kvety, jedlo, pitie, karéra, hobby, prázdniny, čísla a písmenka, svadobné totémiky, športové, cestovné či narodeninové kamienky a perly. Vytvorte si svoju vzácnu zbierku kúzelných totémikov s najdôležitejšími okamihmi. Uistite sa, že ste zvolili vhodnú kombináciu totémikov pre ten najlepší vzhľad!

 

03

Platnička

Teraz sa môžete pozrieť na našu zbierku platničiek, ktoré personalizujú Váš talizman. Zachyťte vo svojom talizmane zvláštny okamih. Vždy sa uistite, že ste si zvolili veľkosť platničky, ktorá sa hodí do Vášho talizmanu. Platničky vyzerajú úžasne v spojení s totemikmi a farebnými kamienkami či perlami.

04

Prívesok

Ak by ste chceli pokračovať v personalizovaní Vášho talizmanu, určite pridajte prívesok, ktorý zdokonalí Váš štýl! Prívesok sa pripína na retiazku spolu s talizmanom. Vyzerá skvele aj na  iných náhrdelníkoch bez Vášho talizmanu. Noste ich jednodlivo alebo veľa pre báječný štýl, ktorý určite získa veľa komplimentov!

05

Retiazka

Nakoniec vyberte retiazku, na ktorú upevníte Váš talizman. Ak ste si vybrali prívesok na talizman odporúčame Vám vybrať si dlhšiu retiazku alebo retiazku so slučkou na konci, ktorá umožňuje pripojiť viacero príveskov. Vyberajte dĺžku na základe Vaších osobných preferencií. Pozrite si našu širokú škálu retiazok od rôznych dĺžok, farieb a tvarov. Odporúčame Vám vyberať kratšie retiazky pre slečny.


.

Neviete sa rozhodnúť o konkrétnom vzhľade alebo nakupujete darček? V našerj ponuke si môžete vybrať zo širokej škály talizmanov, retiazok, náramkov, príveskov, totémikov a platničiek. Je len na Vás, čo zvolíte. LUCCY talizman je perfektným riešením Vášho darčeku, ktorý je vynikajúcou voľbou na narodeniny, výročia, rozlúčka so slobodou a darčeky pre družičky, promócie, deň matky a oveľa viac! Váš talizman nie je zamknutý, a preto viete neustále obmieňať totémiky a mať ho tak neustále upravený podľa Vašej nálady či aktuálneho štýlu. Ak ste zmätený  alebo sa neviete rozhodnúť či potrebujete pomôcť pri vytváraní Vášho prvého talizmanu, kontaktujte nás – radi Vám pomôžeme.